Lapač snů

Je lapač snů dokonalá ochrana vašeho klidného spaní? Dokáže lapač snů zaručit klidný spánek?

Lapač snů
Lapač snů je předmět kruhovitého tvaru se síťkou a kamínkem uvnitř, který má nadpřirozeně zachytává všechny negativní a rušivé vlivy, které mohou na člověka působit během spánku. Lapač snů údajně odhání zlé sny a duchy. Celkově prý dokáže povzbudit a zlepšit atmosféru. Kruh symbolizuje svět a „vesmír“. Kamínek uvnitř symbolizuje člověka. Tento kruh kamínek chrání. Síťka všechno negativní a špatné uchytí v pavučince – ke kamínku se nic špatného nedostane. Zavěšená peříčka zachycují „vesmírnou energii“, vlivy a sny. Za ranního světla se peříčka „čistí“. Barva konkrétního lapače má člověku přinášet určitou „energii“ (pozitivní, kouzelnou, čarodějnou…). Někteří lidé používají lapače snů k meditaci a relaxaci. Lapač snů pochází od indiánů. Podle legendy, jedné z indiánek v noci dítě nemohlo usnout, tak mu indiánka na radu šamana vytvořila lapač snů.

Lapač snů

Pravda o lapači snů
V České republice je lapač snů velmi oblíbený, naleznete ho v mnoha domácnostech. Realita je tedy taková, že mnoho Čechů má víru v nadpřirozenou sílu lapače snů, neboť tento předmět ve většině domácnostech neslouží pouze jako dekorace interiéru, ale jako magický předmět, která má za úkol nadpřirozeně působit. Některé matky ho dokonce věší nad postel v dětském pokoji (aby se dítěti lépe spalo).

Lapač snů je pro člověka velmi nebezpečný předmět! Je potřeba si uvědomit, že jde o magický a rituální předmět, prvek indiánského kultu. Tento předmět vás v žádném případě neochrání před nočními můrami, nepřinese vám klidný spánek ani dobré sny. Spíše naopak! Lapač snů, pokud věříte v jeho nadpřirozené schopnosti, způsobuje nepokoj (hádky v rodinách, strach bez příčiny…), poruchy spánku, duchovní a duševní problémy, postižený může vidět noční přízraky… Pokud je lapač snů spojen s tzv. zvonkohrou, dílo zkázy je dokonané.

Lapače snů se často vyrábějí tzv. talismanologií, okultní vědou, která se zabývá připoutáním nadpřirozené (démonické) síly k určitému předmětu (amulety, talismany, přívěšky, sošky…). Někde jsem četl: „lapač snů je s láskou ručně vyrobený na Bali“. V těchto případech je vysoce pravděpodobné, že byl předmět vyrobený talismanologií! Za každým magickým předmětem, talismanologií apod. stojí ďábel a jeho démoni – zlé duchovní bytosti, které to s žádným člověkem nemyslí dobře.

Pokud si přinesete domů lapač snů (nebo jiný magický, okultní předmět, symbol) s vírou, že vás má nadpřirozeně chránit, něco nadpřirozeně zhmotnit apod., pozvete do svého života a domácnosti démonické bytosti. V tu chvíli očekávejte problémy! Kde se nacházejí předměty a symbolika, za kterými stojí démoni, kde se vykonávají magické a okultní rituály (např. cvičí jóga), tam očekávejte působnost teritoriálních démonů.

Trápí vás špatné sny?
Nepořizujte si lapač snů ani se nemodlete k andělům, pozvěte Ježíše Krista do svého života! Ježíš Kristus je vládcem nad vším stvořeným a jediná cesta k Bohu.

„Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“
Bible 21, Jan 14,6