Je jóga nebezpečná?

Pomáhá jóga duševní rovnováze? Může jóga léčit? Je to metoda sebepomoci, sebepoznání a zvládání stresu? Je jóga jen tělesné cvičení bez duchovního pozadí? Může jóga člověku ublížit?

Jóga je podle mnohých lidí orientální léčebná gymnastika, neškodné fyzické cvičení, které je navíc člověku zdraví prospěšné. Lidé se nezajímají o původ jógy, co rituálem jógy vytvářejí, komu slouží… Pravda je taková, že jóga je hinduismus (hinduistické náboženství), který si mj. zakládá na opakovaných převtělení (reinkarnaci). Rituály jógy mají člověka uvést do stavu harmonie, uvolnění (stavu transu). Ať chceme nebo ne, jóga je cesta, jak se dostat k hinduistickému bohu. Kdo, co je ve skutečnosti hinduistický bůh? Ďábel a jeho démoni! Ať to víme nebo ne, za jógou stojí démonické bytosti, které chtějí člověku škodit. Praktikováním jógy (hinduismu) se člověk dobrovolně vydává démonům. Démoni pak na něm mohou parazitovat.

Žádné neškodné cvičení!
Jóga není pouhým neškodným fyzickým cvičením, je to okultní praktika! Každý učitel jógy vám řekne, že jóga se nedá oddělit od duchovních praktik. Jóga se nikdy nevyučuje samostatně – bez cvičení meditace a dechových technik. Ve stavu meditace je člověk ovládán démony, a to skrze tělesné pocity, tělesný rozum.

Myslíte si, že když budete ignorovat duchovní pozadí jógy, tak vám žádné nebezpečí nehrozí? To nelze. Jóga, ať chcete nebo ne, je spojena s duchovnem. I když se budete sebevíc snažit ignorovat duchovno (démona jógy), vykonáváte okultní rituál, který vedou démoni.

Ilustrační foto

Závislost na rituálu
Rituál jógy může člověku z krátkodobého hlediska „pomoci“ (může dojít k fyzické i psychické úlevě). Rituál jógy je démonský rituál, kdy člověk spolupracuje s démonem. Démoni jsou chytří, chtějí vytvořit závislost na rituálu (na nich), proto se lidé, kteří cvičí jógu, cítí během rituálu dobře. Následně ale nastávají v jejich životech problémy, hlavně psychické. Mnoho žen, kteří se věnují józe, mají problémy v manželství (vyvolávají hádky, inklinují k manželské nevěře atd.).

Jóga a teritoriální démoni
Na místech, kde se vykonávají okultní (démonské) rituály, mají legální právo působit teritoriální démoni. Místo, kde se v minulosti vykonával nějaký okultní rituál, bylo zasvěcené teritoriálním démonům. Okultní rituál je i vykonávání rituálu jógy!

Nebezpečí jógy – dokument
Podívejte se na dokument, který prokazuje, že jóga je velmi nebezpečná technika.

Video: Nebezpečí jógy, hinduismu, hypnózy
Nahlásit nefunkční video

Závěr
Jóga není ani tolik o pozicích (ásanách), ale především o dechu a zaměření pozornosti do svého nitra (zaměření se na duchovno). Jóga znamená obnovení spojení individuálního Já s universálním Bytím. Jóga vede člověka k tomu, aby se zabýval sám sebou (zbožštění člověka). Jóga je falešné (démonické) náboženství, které se nazývá hinduismus. Jóga je démonická – člověk se otevírá vlivu démonů, praktikuje démonský rituál! Během rituálu jógy máte vypnout mysl a nechat působit démony. Vše se děje dobrovolně – člověk se dobrovolně vydává démonům. Ať to víme nebo ne, jóga je vstupní brána pro démona (démonické obsazení člověka)! Jóga v český překladu znamená „spojení“. Ano, spojení to skutečně je, ale spojení s démonem!

Jógu by neměl „cvičit“ žádný člověk (nevěřící ani křesťan), protože jóga je pro každého člověka velmi nebezpečná!