Jóga vás dovede do duchovního světa

Jóga se u nás stala za poslední roky doslova fenoménem. Druhů jógy v tuzemských fitcentrech každoročně přibývá. Pojďme si definovat, co jóga vlastně je a čeho lze rituálem jógy dosáhnout.

Jóga je náboženství, okultismus (zlo)
Někteří lidé si myslí, že jóga je pouhé tělesné cvičení. Tak to rozhodně není! Žádný instruktor jógy nevyučuje cvičení jógy bez duchovních rituálů (meditace atd.). Pravda je taková, že jóga je úzce spojená s hinduistickým náboženstvím. Pro duchovní zdokonalování byl v hinduismu vypracován systém jógy, v němž klíčovou úlohu hraje meditace. Jóga je náboženství a okultismus!

Rituál jógy je vstupní brána pro božstvo
Mezi základní pravidla jógy patří soustředěné naslouchání duchovnímu světu vlastní silou (magickým myšlením). Někteří cvičitelé jógy falešné učí, že jde o naslouchání svému tělu. Cvičitelé jógy tvrdí, že jóga dokáže člověka dovést do duchovního světa. Tak toto je naprostá pravda! Rituál jógy je vstupní brána pro božstvo (božstvo = ďábel  jeho démoni). Slova jóga znamená „sjednocení, splynutí, spojení“ (s božstvem). Ať to víme nebo ne, jóga je okultní rituál, který vede k sebezasvěcení do démonského vlivu! Lidé, kteří „cvičí“ jógu, se dobrovolně vydávají démonům, kteří následně na člověku parazitují. Lidé mohou během rituálu jógy prožívat krásné pocity (démon chce vytvořit závislost na rituálu), ovšem v životě mají těžké duchovní problémy. Může nastat: vnitřní nepokoj, pocit zmatku, nespokojenost, inklinace k hádkám a konfliktům (v rodině, zaměstnání) atd.

Jak se zbavit náboženství jógy?
Pomoc ti nabízí Ježíš Kristus, který je jediná cesta k Bohu Stvořiteli, který je opravdovým Pánem Nebe a Země. Ježíš Kristus je cesta do Nebe. Pokání a víra v Ježíše Krista ti pomohou odprostit se od špatných věcí. Více zde.

„Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“
Bible 21, Jan 14,6