Talismanologie, výroba magických předmětů

Talismanologie je druh okultní vědy, která se zabývá připoutáním nadpřirozené síly k předmětu. Talismanologii používají mágové pro zhotovování různých magických předmětů, které mají na člověka nadpřirozeně přenést pozitivní nebo negativní energie, ochránit člověka od všeho zlého, mají člověku přinést štěstí, lásku, uzdravení z nemoci a mnoho dalšího. Magické talismany se zhotovují různými způsoby. Někdy se na předmět (přívěšek, oblečení atd.) umisťuje nějaký okultní symbol, který má vysílat na majitele předmětu nadpřirozenou sílu. Některé talismany, které mají magickou silou ovlivňovat člověka, se vyrábějí pomocí elektromagnetického voltu. Volty se zhotovují z elektromagnetického fluida. Existuje i tvorba talismanů sexuálně-magickými volty.  V tomto případe se vychází ze sexuální magie. Předmět má v člověku vzbuzovat sexuální touhy atd. Některé talismany naplňuje mág pomocí svého pohledu, čímž má vytvořit účinek energie. Nadpřirozená síla do talismanů se uvádí i pomocí univerzálního světla. Předmět se osvítí univerzální světlem, kterému mág určí dobu působnosti, na koho bude působit, a jak bude působit.

Pravda o talismanologii
V dnešní době jsou obchody plné zboží (figurky, přívěsky, talismany, amulety, růžence, atd.), jehož původ lze těžko dohledat. Jde zejména o zboží z Asie. Nikdy nevíte, jakým způsobem se zboží vyrábělo a komu byl předmět zasvěcen. Myslete na to, že právě ten váš předmět, který máte doma na odpuzování všeho zlého (soška pro štěstí, kominíček pro štěstí, svíčka pro štěstí, čtyřlístek pro štěstí, čínská mince štěstí, andílek pro ochranu nebo posílení víry), mohl být magicky zasvěcen démonům.

Myslete na to, že výrazy: pozitivní vibrace, čištění negativních energií z těla i duše, elektromagnetický volt, elektromagnetické fluidum, osvobození duší, harmonizace těla i duše, nadpřirozená energie v předmětu, talismanologie…, jsou krycí názvy pro padlé anděly (démony)! Pokud jste zakoupili nějaký předmět s tím, že má mít nadpřirozenou (magickou) sílu, a vy tomu věříte, vaše víra otevřela bránu démonům. Dříve nebo později nastane zvýšené démonické působení na vás, kterém může vyústit: zlostí, hněvem, agresí, přehnaným strachem, neklidem, pláčem, fobií, morální tupostí, sociální tupostí, můžete mít myšlenky na sebevraždu atd.. Démonický duch, který stojí za tímto předmět, dostal od vás svolení působit. Žádný démon to s člověkem nemyslí dobře! Démonům jde o to, aby člověk vykonal hřích. Pokud mohu radit, magický předmět vyhoďte.