Léčivá síla kamenů

Někteří dnešní lidé věří, že určité druhy kamenů (drahé kameny, polodrahokamy, minerální kameny atd.), vyzařují pozitivní energie, vibrace. Díky tomu mají léčivou sílu a magické schopnosti. Řeč je např. o jantaru, křišťálu, jaspisu, selenitu, onyxu, lávových kamenech… Léčba nemocí pomocí drahých kamenů je druh alternativní medicíny. Léčivá a magická moc kamenů má člověku nadpřirozeně přinést uzdravení z mnoha nemocí (rakovina, deprese…), klid, harmonii, ochranu… Jantar má mít silné uzdravující účinky a podporovat klid. Také má čistit čakry a nadpřirozeně přinést ochranu. Křišťál má čistit a chránit auru (údajné energetické pole okolo živých organismů), zajišťuje klidný spánek…. Jaspis má přinést člověku klid, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie… Lávový kámen má mít mimořádnou energetickou vibraci, čímž výrazně ovlivňuje svalovou tkáň…

Mají kameny léčivou sílu a magické schopnosti?
Je možné, aby nějaký kámen (nebo jiný předmět) sám o sobě nadpřirozeně léčil, vyzařoval energie, vibrace, přinesl ochranu apod.? Není! Jde o démonskou past! Démoni lidem nalhávají, že některé kameny dokážou léčit apod. Démoni lstivě lidem doporučují, že je vhodné je nosit jako šperk (např. k ochraně). Pokud někdo takové přívěšky nosí, má u sebe trvale zlo! Pokud někdo věří, že má nějaký kámen nadpřirozenou moc, zve do svého života démony. Tyto zlé bytosti pak mají na tomto člověku legální právu působit. Tito lidé zažívají vnitřní nepokoj, trvalou nespokojenost, strachy bez příčin, poruchy spánku… Tyto stavy mohou vyvrcholit nějakou duševní nemocí, démonickým obsazením!

Co mám dělat?
Všechny magické předměty, démonskou symboliku, zlikviduj. Magický předmět není pouze zmíněný kámen, magický předmět je např. soška, která má něco nadpřirozeně přinést (andělíček, skřítek…). Nikomu tyto nedávej, vyhoď je a zřekni se tohoto zla! V pokojíku volej Ježíše Krista , který je spása, cesta a pravda a život. Více Uvěřil jsem v Ježíše Krista. Co dál?

„Já jsem ta cesta, pravda a život,“ odpověděl Ježíš. „Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“
Bible 21, Jan 14,6