Co je New Age? Zlo!

Co je New Age? Kdo stojí za New Age? Kolik má New Age přívrženců?

Vznik New Age
New Age nemá lidského zakladatele. V 50. a 60. letech minulého století se člověk začal hluboce zaobírat myšlenkou, že je potřeba změnit myšlení a životní styl. Do Česka a dalších postkomunistických zemí New Age vtrhl po listopadových událostech, kdy byl svržen komunistický socialismus. Následně ve velkém začal bujet okultismus (kartářky, horoskopy, jóga, reiky…), sektářství a další ohavnosti.

Co je New Age?
Co je New Age (Nový věk, Nová doba)? New Age lze těžko definovat, ale pokusím se vám to vysvětlit. New Age je myšlenkový proud, který zahrnuje různé oblasti – politiku, ekonomiku, spiritualitu, okutismus, hudbu, kulturu… New Age vštěpuje lidem na celém světě myšlenku, že božství je v lidech a nikde jinde. New Age je založené na lidské pýše. Je to prostředek ke změně smýšlení lidí. Lidé začnou přemýšlet jinak, čímž změní svůj život. Výsledek potom je, že tito lidé jsou částí New Age. New Age je dneska tařka všude a ve všem. Prakticky všude, kde se nacházíme, přicházíme ke kontaktu s New Age. Dnešní svět je pohlcen New Age a plno lidí si to ani neuvědomuje. A proto lidé dneska nevidí, co je správné a co špatné.

Pod New Age spadají nejen konkrétní lidé, ale i různé organizace. New Age ale není organizace ani klasické hnutí, protože nemá jednotný koncept ani vůdce. Není to klasické náboženství, je to satanovo náboženství (učení), které má za úkol strhnout co nejvíc lidí k hříchu. New Age je prosáklé okultismem, magickým myšlením a je úzce spjaté se zednářstvím. New Age je: nadpřirozené léčivé metody, jóga, víra v převtělování, víra v různé energie (čakry apod.), esoterika ve všech podobách, různé meditace, víra v mimozemšťany, astrologiie, channeling, reinkarnace, Mariánský kult, manipulace v multi-level marketingu (MLM), rozvoj osobnosti, budování „pozitivního myšlení“, kdy je akcentována síla člověka, civilizace potřebuje jeden světový systém atd. Ano, New Age je bezesporu úzce spjat s Novým světovým řádem. New Age je nám podstrkováno v různých formách: politika, Evropská unie, homeopatie, humanismus, ekologie, školství…

K MLM a budování „pozitivního myšlení“: Lidé se sami nemohou proměnit k lepšímu a rozhodně jim v tom nepomůže MLM, meditace, jóga ani channeling. Jedině Bůh skrze Ducha svatého proměňuje srdce lidí. Opravdové křesťanství není o žádných energiích, rituálech ani disciplínách. Je to o vztahu člověka s Bohem.

Lidé/satan New Age masivně šíří nejen přes internet, ale i skrz filmy, CD nahrávky, „odbornou“ literaturu, různé přednášky, manažerské kurzy, počítačové hry, dětské hračky…

New Age je proti Bohu, o tom není pochyb.

Kdo stojí za New Age?
Kdo stojí za New Age? Skutečným autorem New Age je satan a jeho poskokové – démoni. New Age je klam, který vede lidi do věčného zatracení – pekla. Skrz New Age satan odvádí lidi od pravého křesťanství a maskuje blížící se příchod Ježíše Krista a následný soud lidí. Přítomnost New Age je dalších důkaz toho, že jsme velice blízko návratu Ježíše Krista…

„Duch výslovně praví, že v posledních dobách někteří odstoupí od víry, přidržujíce se bludných duchů a učení démonů.“
1. Timoteovi 4,1

Kolik má New Age přívrženců?
To ví možná sám Satan. Z výše uvedeného je ale jasné, že New Age má nespočet přívrženců. V New Age „jedou“ jednotlivci, firmy i státní složky a instituce. Konkrétně: Petr Macháček (ezoterik a guru sekty, který vystupuje pod pseudonymem Chrisantem), Vlastimil Marek (publicista, spisovatel a duchovní učitel). Ivo Benda (Vesmírní lidé), Amway a další multi-levelové společnosti, Roman Hassmann (odborník přes MLM, Amway a esoteriku), meditátor a režisér Igor Chaun, herec Jaroslav Dušek, spisovatel Vlastimil Markek, astrolog Jiří Kubík, astrolog a bylinkář Emil Václav Havelka, astrolog Antonín Baudyš, Radoslava Dubanská (jógové terapie, kurzy jógy), Lucie Polesná (instruktorka jógy), Jana Soukupová (kurzy jógy, shiatsu, etikoterapie, skupinové gestalt terapie, Tai-chi, Čchi-kung…), Markéta Škodová (kartářka a vědma), Marie Cajthamlová (kartářka), Zuzana Nováková (kartářka), Jana Anie Vorlíčková (Anie kartářka), kartářka Jana Skálová, Hana Jahelková (výklad z tarotových karet na Facebooku, emailu a telefonu), Dagmar Kroužilová (numerologie, výklad z karet, věštění z kávové sedliny, práce s kyvadlem, očistné rituály), Michaela Mindlová (výklady pomocí karet a kyvadla), americká spisovatelka Marilyn Fergusonová (1938-2008), americký psychiatr Stanislav Grof, americká herečka a zpěvačka Shirley MacLainová (1934), antropolog a spisovatel Carlos Castaneda, Baba Vanda (bulharská nevidomá jasnovidka), Rumen Ivanov (jasnovidec a žák nevidomé jasnovidky Baby Vangy) a miliony dalších chudáků, které satan otročí.

Roman Hassmann
Roman Hassmann

New Age a světová náboženství
Jak již víme, New Age prosákl úplně všude, najdeme ho i ve světových náboženstvích: Budhismus, Judaismus, Hinduismus, Mormoni, Římský katolicismus, Svědkové Jehovovi, Islám.

Symboly New Age
Hákový kříž, který převzal nacistický diktátor Adolf Hitler (hákový kříž je tisíce let starý symbol). Číslo 666 – číslo Antikrista. Duha – její polovina symbolizuje most mezi lidskou duší a duchem vesmíru. Zednářské symboly – nedokončená pyramida na jednodolarové bankovce apod.

dolarovka

Antikristové a New Age
Není pochyb o tom, že New Age dělá cestu všem antikristům a Antikristovi, který se bude v posledních časech tvářit jako dobro, ale bude to zlo v čisté podobě. Je možné, že Antikrist nás ovládá již dnes! Vždyť polnice troubí řadu let, dokonce i nad Jeruzalémem, řeky po celém světě červenají, řeka Eufrat vysychá, jsou velká znamení z nebe atd.

Odmítejte New Age
Pokud máte myšlení, které je spojeno s New Age, je potřeba se od toho co nejrychleji odprostit, jinak vás New Age zcela pohlití. New Age lidi odvádí od Boha, a to je velmi nebezpečné! Myslete na to, že přítel světa, je nepřítel Boží!

„Nemilujte svět ani to, co je v něm. Kdo má v lásce tento svět, nemá v sobě lásku k Otci. Svět je samá touha těla, touha očí, namyšlenost života – nic z toho není z Otce, vše je to ze světa. Svět pomíjí tak jako jeho touhy, ale kdo plní Boží vůli, trvá navěky.“
1 Jan 2,15

„Vy nevěrníci! Nevíte, že přátelství se světem znamená nepřátelství s Bohem? Kdokoli se rozhodne být přítelem světa, stává se Božím nepřítelem.“
Jakub 4,4

Video: Od New Age k Ježíši – svědectví

Zalinkuj: