Pravda homeopatii

Co je homeopatie? Léčí homeopatie? Jak vzniká homeopatikum? Je homeopatie přírodní medicína? Nahrazují cukrové kuličky účinnou lékařskou léčbu?

Homeopatie je součástí alternativní medicíny (jako např. akupunktura). Jde dokonce o nejrozšířenější obor alternativní medicíny. Má to být léčebná metoda, která je založená na zkoumání pacienta a jeho symptomů jako celku, kterého potom jako celek i léčí (princip totality symptomů). Homeopatie používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba (princip minimální dávky a princip podobné léčí podobné). Stupeň zředění je často tak vysoký, že se v přípravku nevyskytuje ani jedna molekula účinné látky.

Celosvětově je zájem o homeopatika obrovský (i v ČR). Nejprodávanější homeopatikum je Oscillococcinum, které má být jako prevence a léčba chřipkových stavů, jako jsou např. horečka, zimnice.

Pravda homeopatii
Homeopatika nefungují v těle chemicky jako klasické léky, ale jako určitý nosič pro informaci. Podstatou homeopatie je „energetický otisk“, který má léčit. Už to samo o sobě zní minimálně podezřelé! I když homeopatikum obsahuje přírodní látky (bylinky atd.), přesto má léčit „energetický otisk“! Pravda je taková, že v  homeopatikách není ani jedna jediná molekula účinné látky, přesto v některých případech léčí. Jak je to možné?  V těchto případech „léčí“ démonický duch! Homeopatie je totiž magie, čarodějnictví – okultismus. Lidé kupují přípravky, které procházejí duchovním zasvěcením! Některá homeopatika mají mít účinek až po správném protřepávání robotickou rukou. „Energie“, která se během protřepávání nebo ředění spotřebovává, má přecházet do přípravku a propůjčuje mu duchovní energii, která má léčit. To nelze nazvat jinak než magický rituál (homeopatická magie).

Homeopatie je démonická
Homeopatie je stoprocentně démonická! Slova jako: pozitivní energie, energetický otisk, léčí nosič pro informaci, vibrace, vibrační struktura…, jsou krycí názvy a povely pro démony! Výroba homeopatik se prokazatelně vykonává magickým rituálem. Každá magie je spojená se satanem a jeho démony!

Okultisté často rituálně „svazují“ démony nejen do konkrétních předmětů (např. talismanologie), ale i do výrobních technologií! Toto se může dít i v homeopatii. Například firma BOIRON, největší výrobce homeopatických přípravků na světě, má přísně utajené „laboratoře“, kam má přístup omezená skupina lidí. Vzhledem k faktu, že homeopatika se vyrábějí démonskými rituály, dá se předpokládat, že výrobu homeopatik vedou okultisté (spolupracovníci s démony). Každý homeopat je okultista!

Počítejte s problémy
Lidé, kteří užívají homeopatika, mohu mít těžké zdravotní a duchovní problémy! Problém nastává ve chvíli, kdy má člověk víru, že mu homeopatikum může pomoci (může ho vyléčit z nemoci). Tehdy se člověk dobrovolně (chtěl to) vydává démonům (otevírá bránu démonům). Následně může nastat nějaké onemocnění (dokonce i nemoc k smrti!), nastávají psychické problémy. Pokud byl někdo homeopatiky „vyléčen“, „léčil“ démon. Pokud „léčí“ démon, je tam vždycky něco za něco! Následně zpravidla nastává psychický teror od démonů (člověk má neřízené strachy, myšlenky na sebevraždu, nastávají časté hádky mezi manžely, deprese…). Žádný démon to s člověkem nemyslí dobře!!! Pokud se člověk dobrovolně vydává démonům (homeopatie, meditace, cvičení jógy, sledování pornografie, mariánský kult, víra v horoskopy…), může nastat přenos démonické bytosti do člověka (démonické obsazení člověka)!