Pravda o akupunktuře

Je akupunktura lék na každou nemoc? Zbaví vás akupunktura bolesti, vrásek i kil navíc? Nasměruje akupunktura správné proudění energie? Není akupunktura nebezpečná?

Akupunktura (a její modifikace, jako akupresura, ušní akupunktura, elektroakupunktura atd.) má být léčebná metoda vycházející z tradiční čínské medicíny, během které se do tzv. akupunkturních bodů pacienta nabodávají jehly. Podle čínské medicíny leží tyto body na akupunkturních drahách neboli drahách energie, tzv. meridiánech. Těmi má proudit životní energie čchi. Akupunktura se snaží předcházet nerovnováze v toku této hypotetické energie a odstraňovat ji.

Pravda o akupunktuře
Je s podivem, že dnes používá akupunkturu řada prestižních nemocnic, neboť se jedná šarlatánství, okultismus. Je neuvěřitelné, že akupunktuře věří někteří vystudovaní lékaři. Odborníci na akupunkturu tvrdí, že akupunkturní bod je malá čakra. Čakra má být energetické místo v těle popisovaná jako vír nebo kruh. Čaker má prý člověk v těle stovky. Výrazy z esoteriky jako je aura, čakry, pozitivní energie, pozitivní vibrace, vyčištění mysli…, jsou krycí názvy a povely pro padlé anděly (démony)!

Každý druh akupunktury je pro člověka duchovně velmi nebezpečný. Akupunktura je démonická, jde o spolupráci s démony, člověk se dobrovolně zasvěcuje démonům! Pokud v této souvislosti dojde k uzdravení, je to vždycky od nečistého duchovního zdroje – démona. Uzdravení od léčitele vám může přinést dočasnou úlevu, ale z dlouhodobého hlediska zcela jistě dojde hlubokým psychickým a duchovním problémům. Problém je, když démonské lži nějakým způsobem dobrovolně přijímáme (např. vírou v uzdravení akupunkturou). Pak na nás démoni mohou parazitovat (démonická manipulace a sugesce, démonické obsazení). Další věc je, že léčitel vám může přivodit vážné problémy při nesprávném vpichování akupunkturních jehel!

Nevěřte démonským lžím: akupunktura harmonizuje naše tělo, uvolní a nasměruje správné proudění energie… Žádný démon to s člověkem nemyslí dobře!

„A není divu, vždyť sám satan se vydává za anděla světla! Není tedy nic zvláštního, když se i jeho služebníci (pozn. démoni) vydávají za služebníky spravedlnosti. Nakonec ale dopadnou, jak si zaslouží.“
Bible 21, 2.Korintským 11,14-15