Kniha o vyvolávání duchů pro děti!

Víte o tom, že v USA vyšla kniha o vyvolávání duchů pro děti? Knihu s názvem A Children’s Book of Devils (česky: Dětská kniha démonů) publikoval Aaron Leighton. Kniha je určena pro děti od 5 do 10 let. V knize nenaleznete pouze kresby vyobrazující ďábla a jeho démony, děti zde naleznou také návody, jak zaříkáváním vyvolat démonické duchy, které jim mají různě pomáhat, například s domácím úkolem nebo uklidit nepořádek v pokojíčku. Jsou zde i zaříkávadla na obranu proti šikaně a všeho zlého. Dítě se má vydat (zasvěcovat) démonům speciálními znaky, které má tužkou napsat na papír (údajně proto, aby se démon dostal na náš svět).

Z této knihy je patrné, že satanizace společnosti je na samém vrcholu. Je potřeba říct, že žádný démon to s člověkem nemyslí dobře! Situace je taková, že děti jsou už od útlého věku učeni o temných silách, které mají zkoumat, obdivovat je atd. Ďábel se rád nechává obdivovat a uctívat. Pohádky, seriály pro děti jsou plné okultismu a satanismu. Rodiče nechávají děti koukat na pohádky s prvky okultismu (čarování, čerti, víly, vodník apod.). Dílo zkázy dokonávají školy a školky, které děti nutí uctívat ďábla, vykonávat okultní, magické rituály (halloween, cvičení jógy atd.). Školy a školky pořádají karnevaly, kde jsou děti nuceni vystupovat v okultních maskách. Pořádají se karnevaly a letní tábory ve stylu Harryho Pottera. Takto bych mohl pokračovat dál a dál. Díky těmto ďábelským rituálům a démonickým naukám (evoluce atd.), jsou tato místa zasvěcená teritoriálním démonům.

Modleme se za to, ať kniha A Children’s Book of Devils bude stažena s trhu, ať podobné knihy nevycházejí. Modleme se za to, ať rodiče i děti mají moudrost v odhalování satanových podvodů.