Jaký je pravý význam pověry držet palce?

Když někomu přejete štěstí, úspěch, zakrýváte palce ostatními prsty, aby se něco zhmotnilo? Jaký je pravý význam pověry držet palce?

Palce byly v minulosti považovány za posvěcené nadpřirozenými schopnostmi, protože to jsou nejsilnější a nejtlustší prsty. Dříve se věřilo, že v palcích žijí zlé duchovní síly. Proto lidé, když někomu přejí štěstí, úspěch, zakrývají palce ostatními prsty, aby to nemohli zlí duchové v palcích překazit.

Věříte tomu, že tato pověra, rituál funguje? Pokud ano, tak máte problém s ďáblem a jeho démony! Pokud máte víru, že „držet palce“ dokáže něco zhmotnit (nemusíte ani věřit, že palcích přežívají duchové), zvete do svého života démony (padlé anděly). Jde totiž o magické myšlení, magický rituál!

Pokud máte víru jako mocnou osobní (lidskou) sílu spojenou s představivostí (pozitivní představy, pozitivní vyznávání), která dokáže vyprodukovat nadpřirozenou energii (něco zhmotnit), vykonáváte magické myšlení (je to okultismus). Je potřeba si uvědomit, že toto myšlení je úzce spojené se sugescí (sebemanipulací) a hypnózou, což je vždycky spojeno s démony.

Ruce pryč od všech pověr, neboť jsou spojeny s magií, démony!