Les Aokigahara – místo plné démonů

Japonský les Aokigahara je prý jedno z nejděsivějších míst na zemi. Díky tomu, že sem lidé chodí často páchat sebevraždy, místo se neoficiálně nazývá Les sebevrahů.

Aokigahara je japonský les, který se nalézá na západě hory Fudži (nejvyšší hora Japonska). Aokigahara je oblíbené místo sebevrahů. Každoročně zde spáchá sebevraždu 100-200 lidí. Nejčastějším způsobem sebevraždy je oběšení nebo předávkování léků. V tomto lese se lidem se dělá nevolno, slyší tajemné hlasy a vidí duchy. Les křižují stovky lan a provazů. Zanechávají je zde ti, kteří hodlají spáchat sebevraždu. Tito lidé chtějí, aby jejich mrtvola byla nalezena. Někteří lidé zde před sebevraždou táboří ve stanech i několik dní (plánují svůj konec). Jejich stany, batohy a další osobní věci tady zůstávají jako němí svědci lidských tragédií. Mrtvé sem 1x ročně chodí hledat (odklízet) policisté s dobrovolníky. Nikdy ale nenaleznou všechna těla, protože hluboko do lesa nechodí. O některá těla se postará zvěř. Podle tohoto místa bylo natočeno spoustu děsivých filmů, například horor Les sebevrahů (2015).

Román Černé moře stromů
Vše začalo poté, co japonský spisovatel Seichō Matsumoto vydal v roce 1960 román Kuroi Kaiju (Černé moře stromů). Kniha pojednává o nešťastných milencích, kteří odejdou do lesa Aokigahara spáchat společnou sebevraždu. Vydání této knihy spustilo vlnu sebevražd. Život zde ukončilo už tisíce lidí.

Legenda říká
Podle legendy vše prý ale začalo všechno mnohem dříve. V minulosti sem odcházeli otci od rodin zemřít, protože předpokládali, že bez jejich hladového krku bude více jídla pro jejich manželky a děti. I proto je les Aokigahara považován za místo, kde obchází duše zemřelých. V tomto strašidelném lese nejsou k vidění jen rozkládající se lidská těla a woodoo pomůcky, prý zde řádí duchové jako šílení. Jejich bílá těla prý kloužou mezi stromy a mohou být spatřena koutkem oka. Též zde bylo nejednou viděno UFO (neidentifikovaný létající předmět).

Les láká i Čechy

komentar

Aokigahara fotogalerie

Aokigahara

Aokigahara

Aokigahara

Aokigahara

Japonsko
Japonská kultura a tamní zvyky jsou zdrojem sebevražedného chování u dospělých a dětí. Kvůli tradici „čestné sebevraždy“ (harakiri) mezi Samuraji se obecně má za to, že právě tradiční kultura Japonska je důvodem, proč tolik lidí páchá sebevraždu. Japonsko nemá žádnou křesťanskou tradici, tady není sebevražda hříchem. Dalším rizikovým faktorem pro sebevraždy je i to, že Japonci neumějí v důsledku tradiční výchovy vyjadřovat své emoce a pocity. Další velmi závažnou skutečností je fakt, že duševní choroby jsou v Japonsku tabu. Ti, kteří například trpí depresemi, o nich odmítají veřejně mluvit, protože naráží na naprosté nepochopení. V Japonsku je velký nedostatek psychiatrů, psychologové v zemi prakticky nejsou.

Závěr
Japonsko je sice země nejmodernější technologie, je to ale také země velké démonizace. Les Aokigahara je místo, které je plné démonů, které vede satan (ďábel). Démoni Japoncům namlouvají (démonická sugesce), ať zde ukončí život. Démoni moc dobře ví, že za sebevraždu je jediná odplata – peklo. Žádný démonický duch to s člověkem nemyslí dobře, oni lidi hodně nenávidí. Ty různé přízraky a UFO, to všechno je dílo démonů.

Modleme se za Japonce, ať procitnout a uvěří ve Stvořitele.