Superúplněk, krvavý měsíc – další znamení z nebe

Bůh nám slíbil, že bude používat nebeské svítilny (Slunce, Měsíc a hvězdy) pro znamení a časy. Je superúplněk a krvavý měsíc znamení z nebe, které nás má upozornit na události, které nastanou?

Nebeské svítilny jako znamení
Bůh používá nebe (Slunce, Měsíc a hvězdy) pro znamení a časy. Bůh takto komunikuje s lidmi (dává jim nebeské signály). V Bibli je dost záznamů o tom, že Bůh použil nebe jako znamení.

„Bůh řekl: „Ať jsou na nebeské obloze svítilny, aby oddělovaly den od noci; budou znameními k určování období, dnů a let;“
Bible 21, Genesis 1,14

nebe-znameni

Superúplněk (superměsíc)
Superúplněk nastal 14. listopadu 2016. Měsíc byl o 14 % větší a ve svém průměru o 30 % jasnější. Byl to největší úplněk za posledních 68 let a velmi zajímavý úkaz z nebe.

Nahlaste nám prosím nefunkční video

Zajímavé je, že podobně velký superúplněk byl v roce 2011 (o něco menší). I toto mohlo být znamení od Boha. Ten rok začala Země (Nebe) vydávat záhadné zvuky – zvuky polnice, videa zde. Polnice mají lidi upozorňovat na blížící se konec historie lidstva (druhý příchod Ježíše Krista).

Krvavý měsíc
V roce 2014 ozářil Zemi krvavý měsíc 2x, v roce 2015 dokonce 3x. Co to znamená? Krvavý měsíc se samozřejmě objevuje, ovšem ne tak často jako ve zmíněných letech – Bůh nám dává znamení. Krvavý měsíc přináší lidstvu nehezké věci (v minulosti to tak bylo) – živelné pohromy, nemoci, války, destrukci… V roce 2014 nastala válka na východní Ukrajině (Putinova agresivní roztahovačná politika nabrala na obrátkách). V letech roce 2014 – 2015 nastala masová migrace do Evropy. Evropa dobrovolně otevřela cestu migrantům, což bude mít (nebo už má) fatální následky. Válka v Sýrii – od roku 2015 začalo Rusko ještě významněji podporovat Bašára Asada. Atd.

Krvavý měsíc

Závěr
Bůh používá nebeské svítilny pro znamení a časy. Co nám Bůh chce v současnosti říct? Čiňte pokání a věřte evangeliu!

„Ostatní lidé, kteří nezemřeli těmito ranami, však nečinili pokání ze skutků svých rukou; nepřestali se klanět démonům a modlám ze zlata, stříbra, mědi, kamene a dřeva, které nevidí, neslyší ani nechodí.“
Bible 21, Zjevení 9,20