Superúplněk, krvavý měsíc – další znamení z nebe

Bůh nám slíbil, že bude používat nebe (Slunce, Měsíc a hvězdy) pro znamení a časy. Je superúplněk a krvavý měsíc znamení z nebe, které nás má upozornit na události, které nastanou?

Superúplněk (superměsíc) nastal 14. listopadu 2016. Měsíc byl o 14 % větší a ve svém průměru o 30 % jasnější. Byl to největší úplněk za posledních 68 let a velmi zajímavý úkaz z nebe.

Nahlaste nám prosím nefunkční video

Superúplněk jako další znamení posledních časů
Jsem přesvědčen o tom, že tento superměsíc bylo další upozornění od Boha, že žijeme v posledních časech a druhý příchod Ježíše Krista se nezadržitelně blíží. Mohlo to být znamení, že člověk nepravosti, Syn zatracení (Antikrist) už řádí na tomto světě. Nebo to mohlo být znamení, že nastanou takové události, které budou předznamenávat definitivní počátek konce světa.

Veliká znamení z nebe mají předznamenávat návrat Ježíše. Bible: „Národ povstane proti národu a království proti království. Budou veliká zemětřesení, na různých místech bude hlad a mor a přijdou hrůzy a veliká znamení z nebe.“

Není pochyb o tom, že Bůh používá nebe jako znamení!
Bůh používá nebe (Slunce, Měsíc a hvězdy) pro znamení a časy. Bůh takto komunikuje s lidmi (dává jim nebeské signály). Genesis 1,14: „I řekl Bůh: Buďte světla na nebeské klenbě, aby oddělovala den od noci! Budou na znamení časů, dnů a let“. V Bibli je dost záznamů o tom, že Bůh mnohokrát použil nebe jako znamení. Nemůže být tedy pochyb o tom, že Bůh bude používat nebe jako znamení posledních časů. Pokud nám to Bůh skrz Písmo říká, nepochybujeme o tom.

nebe-znameni

Superúplněk v roce 2011
Zajímavé je, že podobně velký superúplněk byl v roce 2011 (o něco menší). I toto mohlo být znamení od Boha. Ten rok začala Země (Nebe) vydávat záhadné zvuky – zvuky polnice, videa zde. Polnice mají lidi upozorňovat na blížící se konec.

Krvavý měsíc
V roce 2014 ozářil Zemi krvavý měsíc 2x, v roce 2015 dokonce 3x. Co to znamená? Krvavý měsíc se samozřejmě objevuje, ovšem ne tak často jako ve zmíněných letech – Bůh nám dává znamení. Krvavý měsíc přináší lidstvu nehezké věci (v minulosti to tak bylo) – živelné pohromy, nemoci, války, destrukci… V roce 2014 nastala válka na východní Ukrajině (Putinova agresivní roztahovačná politika nabrala na obrátkách). V letech roce 2014 – 2015 nastala masová migrace do Evropy. Evropa dobrovolně otevřela cestu migrantům, což bude mít (nebo už má) fatální následky. Válka v Sýrii – od roku 2015 začalo Rusko ještě významněji podporovat Bašára Asada. Atd.

Krvavý měsíc

Kde je pravda? Pravdu hledejte jedině u Boha – studujte Bibli a ptejte se Otce.