Odvedení pozornosti od skutečné aktivity satana

Slečna Dana tvrdí, že při evangelizaci jeden mladý muž začal prstem malovat na dlaždici čáry, které  následně vzal do ruky a foukl je na kazatele. Slečna Dana si myslí, že jde o satanův čin.

Satan pracuje jinak, jeho strategie jsou jiné, než si myslí slečna Dana. Satan zde možná tímto něco předvedl, bezpochyby se ale jednalo od odvedení pozornosti, past. Satan tímto činem odvedl pozornost, aby zakamuflážoval svou skutečnou aktivitu.

Satan od samého počátku předkládá lidem lež místo pravdy. Největší satanova lež/manipulace je ta, že vnutil lidem myšlenku, že neexistuje. Satan lidem podvědomně a vtíravě vnucuje lži. Aby dosáhl svého, dává lidem moc, slávu i peníze. Satan je parazit, který člověka pouze využívá, na lidech mu nezáleží ani v nejmenším! On chce, aby člověk hřešil a skončil v pekle. Satan nemá co ztratit, on ví, že ho čeká totální zničení.

Ještě před druhým příchodem Ježíše Krista vezme satan na sebe podobu člověka a napodobí Kristův příchod. Sám satan bude kázat, konat velké zázraky, např. uzdravování. Strhne tím mnoho křesťanů do večného zatracení. Přesně tak pracuje satan. Lstivě, vtíravě…

Satan tají lidem fakt, že Ježíš Kristus zemřel za hříchy lidí na kříži. Neignorujte satana, hlásejte tento fakt do celého světa!

Zalinkuj: