Je Donald Trump antikrist?

Americký prezident Donald Trump je muž, který má v rukou stamiliony lidských životů. Je Trump antikrist, který vyvolá jadernou válku?

Kdo je antikrist?
Neprve si pojďme si vyvětlit, kdo to vlastně antikrist je. Antikrist je každý člověk, který je proti Ježíši Kristu. 1. list Janův 2,22: „Kdo je lhář, ne-li ten, kdo popírá, že Ježíš je Kristus? To je ten antikrist, který popírá Otce i Syna“. Každý antikrist používá lež, polopravdy a psychologickou manipulaci. Pokud to tedy vezmeme z tohoto pohledu, Donald Trump může být antikrist, stejně jako Papež František, který podporuje satana a démony (nechá si říkat Svatý otec, modlářství, beatifikace, vyvyšování homosexuálů…). Antikristové jsou miliardy lidí z celého světa.

Biblický antikrist
Antikristů (malých či velkých) je po celém světě mnoho. To, že je hodně antikristů, je znamení posledních časů (blížícího se konce světa – návrat Ježíše), v 1. listu Janově se o tom píše: „Dítky, nastala poslední hodina; a jak jste slyšeli, že přijde antikrist, tak se nyní vyskytlo mnoho antikristů; podle toho víme, že nastala poslední hodina“.

Pojďme se ale bavit o Antikristu, o kterém hovoří Bible. V posledních časech Antikrist dostane svět do velkého soužení jaké ještě nikdy nebylo. Bible o soužení hovoří následovně (Marek): „S těmi dny přijde takové soužení, jaké nebylo od počátku světa, který stvořil Bůh, až do dneška a nikdy nebude“. Mnoho lidí si představuje, že to bude ještě něco strašnějšího než světové války. Nemusí to tak být! I když ve finále ano. To soužení nemusí být v podobě nukleární války (i když není vyloučeno, že vypukne). V podstatě jsou dvě možnosti:

  1. Nastane nukleární válka, která bude mít pro lidstvo fatální následky: mnoho lidí zemře, radioaktivního zamoření, bude hlad a bída…
  2. Je možné, že soužení bude bez totální války, ovšem s maximální démonizací. Je dokonce  i možnost, že dnes žijeme v době soužení! Je tady soužení, jaké tady ještě nikdy nebylo? Je to možné! Stačí se podívat na politiky (celosvětově), jaké nám schvalují zákony a jak nevědomně ničí demokracii. Stačí se podívat na socialistickou/demagogickou Evropskou unii, která diktuje nesmylsy a ničí lidské životy. Stačí se podívat na školský systém, kde vládnou démoni. To tady ještě nikdy nebylo! Tak dlouhodobý a zároveň lstvivý psychologický teror tady ještě nebyl! Možná ale teďka namítnete, že v Písmu stojí: „Všem malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům nechá dát znamení na pravou ruku nebo na čelo, takže nikdo nebude moci kupovat ani prodávat, nebude-li mít to znamení – jméno šelmy nebo číslo jejího jména“. Je možné, že znamení na čele znamená MYSL a znamení na pravé ruce znamená RUKU, která tu myšlenku vykoná. Příklad: Dneska lidi koukaj v jakém autě jezdíte. Pokud chcete zachovávat jistý standart, „musíte“ jezdit v lepším autě, nejlépe novým. Člověk, který tomuto trendu podlehne, se rozhodne pořídit si nové auto na splátky. Pravá ruka podepíše úvěrovou či leasigovou smlouvu. Antikristovo dílo je dokonáno. A stejně tak je to s mobilním telefonem, značkovým oblečením… Z takového člověka se stává člověk zotročený penězi (půjčkami). Takový člověk se nachází v hluboké půjčkové pasti, což zpravidla končí exekucí, v horším případě bezdomovectvím. Satan dosáhl svého! Pozor na to!
    Je také možné, že Antikrist již dnes ovládá svět a všechny lidi v něm! Může to být nějaký významný finančník z bohaté rodiny, který prostřednictvím bank ovládá celé státy – ekonomiky. Vždyť dneska snad všechny státy jsou zadlužené, včetně České republiky. Odkud si ty státy půjčují? Od finančních společností, které ve finále vlastní nějaký konkrétní člověk!!!

K tomu bych chtěl ještě dostat, že Kristus vytrhne církev až z velkého soužení! Je falešné učení, když někdo tvrdí, že vytvržení nastane před soužením. Bible, Matouš 24, 21-22: „Tehdy totiž nastane velké soužení, jaké do té doby nebylo od počátku světa a jaké už nikdy nebude. Kdyby ty dny nebyly zkráceny, nezachránil by se vůbec nikdo. Kvůli vyvoleným však ty dny budou zkráceny“. Kvůli vyvoleným však ty dny budou zkráceny!

Donald Trump

Je Donald Trump antikrist?
Pokud Donald Trump dodržuje Boží příkazy, není antrikrist. Pokud Boží příkazy nedodržuje, antrikrist je. Donald Trump rozhodně není Antikrist, který bude na konci věků zajat a uvržen do ohnivého jezera. Bible: Zjevení 20,10: „Jejich svůdce ďábel byl uvržen do jezera, kde hoří síra a kde je již dravá šelma (pozn. Antikrist) i falešný prorok. A budou trýzněni dnem i nocí na věky věků“. Z tohoto verše je patrné, že Antikrist je člověk z masa a kostí, ne papežský systém apod., jak se někteří mylně domnívají.

Proč není Donald Trump tento Antikrist? Antikrist přijde z východu. Bible, Zjevení: „Šestý anděl vylil svou nádobu na velikou řeku Eufrat: a její voda vyschla, aby byla připravena cesta králům od východu slunce“. Trump není zmíněným Antikristem. Není ale samozřejmě vyloučené, že dělá cestu (pomáhá mu) skutečnému Antikristovi.

Závěrem
Myslím si, že Trump bude hrát v současném světě významnou roli (bohužel tu negativní). Nemyslím si to jen díky faktu, že je prezidentem nejmocnější země světa a zároveň velmi podobem asociálnímu prezidentovi Zemanovi. Vzhledem k tomu, že žijeme v posledních časech, musí se vyplnit Boží slova a nastat návrat Ježíše. Podle mého názoru, za zvolením Trumpa prezidentem, hledejme Boha. Bůh ví, že svět se musí posunout dál – ještě k větší destrukci a démonizaci. Jinak druhý příchod Ježíše nemůže nastat. K tomu Trump významně přispěje. Kdy přijde Ježíš? To ví jen Bůh. Ani sám Ježíš to neví!

Co máte teď dělat? Čiňte pokání a všechno si ověřuje v Bibli! V tomto článku jsou pouze mé nározy a můj výklad Bible!

Zalinkuj: